'  |   Šventei pasibaigus

AČIŪ visiems dirbusiems, organizavusiems, kritikavusiems, siūliusiems idėjas, diskutavusiems, visiems šokusiems, dainavusiems, grojusiems,  plojusiems ir žiūrėjusiems. Daug buvo saulės, dainų, šokių, šurmulio, vėlyvų vakarų, nemiegotų naktų, besišypsančių veidų… smagu buvo.

O dabar laikas atsikvėpti ir dar kartą prisiminti visus gražius (ar ne visai) dalykus, nutikusius per Šventę, visiems padėkoti. VISI STENGĖMĖS PADARYTI VISKĄ, ką galėjome, ir net viršijome savo galimybes. Susirinkome į Vilnių kaip darni trisdešimt septynių tūkstančių žmonių šeima, atsivežėme dalelę savo namų, dalelę savo širdies, kartu nusilipdėme didžiulius, jaukius, šviesius namus ir visą savaitę juose gyvenome. Pažinome vieni kitus, klausėmės, žiūrėjome ir stebėjomės – dar ir dar kartą norisi kartoti OHOHO! KOKIE MES LIETUVIAI… ir stiprūs, ir orūs, ir gražūs, ir draugiški – didžiuojamės patys savimi…

Nuoširdžiai dėkojame kūrėjams, kantriems kolektyvų vadovams už gražią, šviesią Šventę, ačiū savivaldybių koordinatoriams: jūs rūpestingai visus surinkote, apglostėte, saugojote, atsakėte į begalę rengėjų ir dalyvių klausimų. AČIŪ mūsų rėmėjams – be Jūsų Šventė nebūtų buvusi tokia spalvinga,  ačiū policininkams, kurie šventės metu buvo mūsų pagalbininkai ir draugai, nuoširdžiausias AČIŪ medikams, išgelbėjusiems kolektyvo vadovo gyvybę ir padėjusiems įvairiausiose netikėtose situacijose. Dėkingi esame dideliam būriui savanorių, kurie kantriai padėjo įgyvendinti rengėjų sumanymus. Ačiū maitintojams, vežėjams, ačiū visoms savivaldybių vadovybėms, kurios kartu su mumis išgyveno dėl to, ar viskas pavyks, kurie kartu braukė susikaupusias ašaras, pajutę vieningą gerumo jausmą.

Buvom kaip tikra šeima, didžiulė Lietuvos šeima, ir visi, visokie tilpom čia, nes „Čia – mūsų namai“. Iki pasimatymo 2018 metų Dainų šventėje!

 

 

Šventės „Čia – mano namai“ rengėjai