'  |   Iki spalio 10 d. pratęsiama Pasaulio lietuvių mėgėjų meno kolektyvų registracija į 2014 m. dainų šventę „Čia – mano namai“.

Raštas      Anketa   Užsiregistravusiųjų sąrašas

Lietuvos dainų šventės – viena gražiausių ir įspūdingiausių tradicijų, dešimtmečius puoselėjanti  mūsų šalies tautinę kultūrą. Tai šventės, kuriomis didžiuojamės, branginame ir kurias kuriame visi drauge. Šventės, vienijančios visos šalies žmones – dainininkus, šokėjus, instrumentinės muzikos atlikėjus, liaudies meistrus, aktorius, kompozitorius, rašytojus, choreografus, dailininkus, režisierius, mėgėjus ir profesionalius menininkus, taip pat tūkstančius klausytojų ir žiūrovų.

Lietuvos liaudies kultūros centras jau pradėjo mėgėjų meno kolektyvų registraciją į 2014 m. Lietuvos dainų šventę „Čia – mano namai“. Šventėje laukiama daugiau nei 35 tūkst. dalyvių iš Lietuvos ir užsienio šalių: Argentinos, Australijos, Brazilijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Islandijos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos ir kt.

2014 m. Dainų šventė pakvies iš naujo atsigręžti į savo namus – šeimą, gimtinę, tėvynę, dainą. Ji prasidės birželio 28 d. Dainų šventės 90-mečio minėjimu Kauno Dainų slėnyje, liepos 2 d. pasitiks svečius iškilmingu atidarymo koncertu Katedros aikštėje, liepos 3-iąją kvies į didingus Lietuvos valdovų rūmus, kuriuose vyks baltų genčių kostiumų kolekcijos pristatymas, ir į Kanklių popietę vienoje sakrališkiausių senojo Vilniaus erdvių – Šv. Jonų bažnyčioje, o vakare kops į Ansamblių vakaro švytėjimo nutviekstą Kalnų parką, liepos 4-ąją keliaus Sereikiškių parko takeliais – ten vyks Folkloro diena „Laimužės lemta“, liepos 5-ąją – Kristijono Donelaičio kūrybai skirta Teatro diena, vakare šventė tęsis vario dūdų garsais aidinčiame Kalnų parke bei „Žalgirio“ stadione, kur gražiausius šokių raštus pins tūkstančiai šokėjų.

Šventė baigsis didingu renginiu – Vingio parke skambėsiančia Dainų diena, kviesiančia kartu dainuoti, pajusti vienybę, darną ir suprasti: čia – mūsų namai.